Товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Сенс лтд"

Мережа продажу технічних газів

Технічні та харчові гази
Сучасна промисловість досить широко використовує технічні та харчові гази для зварювання та різання металів, енергопостачання, промислового очищення, заморожування промислової сировини та матеріалів, харчових продуктів, при виробництві скла та електронного обладнання тощо, а також у медицині та при проведенні наукових досліджень .

ТОВ ВКФ «СЕНС ЛТД» реалізує технічні та харчові гази підприємствам та організаціям різних галузей промисловості. Використовуючи ефективні види обробки та підготовки балонів для газів, компанія забезпечує споживачів високоякісної продукцією відомих виробників.


                                                            Пропан-бутан
Пропан-бутан - газоподібний (синтетичний) вид палива, що отримується при переробці нафти та сконденсованих нафтових попутних газів. Для збереження в рідкому стані зберігання та перевезення здійснюються під тиском 1,6 МПа. За своїми властивостями скраплений газ (пропан-бутан) майже відрізняється від стиснутого газу.

Властивості пропан-бутану:
виділення тепла при згорянні;
згоряє без залишку;
при правильній експлуатації практично нешкідливий;
зручний у використанні;
можливість постачання у балонах різної ємності.

Застосовується як паливо у комунальній сфері, у побутових умовах - для газових плит та водогрійних колонок, а також як альтернативне паливо для автотранспорту тощо.

Поставляємо пропан-бутан у спеціальних ємностях різних обсягів відповідно до нормативно-технічних вимог.

                                                          Вуглекислота
Двоокис вуглецю – широко поширений у природі безбарвний газ, одержуваний із супутніх газів виробництва аміаку, спиртів, і навіть з урахуванням спеціального спалювання палива та інших виробництв. Вуглекислота має слабкий кислуватий запах і смак, добре розчиняється у воді і, утворюючи вугільну кислоту Н2СО3, надає їй кислого смаку. Двоокис вуглецю нетоксичний і невибухонебезпечний. При концентраціях більше 5% (92 г/м3) двоокис вуглецю надає шкідливий вплив на здоров'я людини, оскільки вона важча за повітря і може накопичуватися в приміщеннях, що погано провітрюються, у підлоги. При цьому знижується об'ємна частка кисню в повітрі, що може спричинити явище кисневої недостатності та ядухи.


Використовується для створення захисного середовища при зварюванні металів, для харчових цілей у виробництві газованих напоїв, сухого льоду, для охолодження, заморожування та зберігання харчових продуктів при прямому та непрямому контакті з ними; для сушіння ливарних форм; для пожежогасіння та інших цілей у всіх галузях промисловості. Рідкий двоокис вуглецю застосовується переважно для потреб зварювального виробництва.

ТОВ ВКФ «СЕНС ЛТД» пропонує до реалізації двоокис вуглецю рідку низькотемпературну, рідку високого тиску. Рідка вуглекислота поставляється в балонах під тиском, в ізотермічних резервуарах, контейнерах-цистернах.

                                                              Кисень
Кисень – нетоксичний, негорючий та невибухонебезпечний газ без кольору, запаху та смаку. Як сильний окисник збільшує здатність інших матеріалів до горіння. Не надає шкідливого впливу на довкілля. При взаємодії зі змащувальними речовинами – вибухає. Тривала інгаляція газоподібного кисню викликає ураження органів дихання та легень. При попаданні холодного кисню на шкіру та очі викликає обмороження.

При охолодженні до -183 оС кисень стає прозорою блакитною рідиною з щільністю, що перевищує щільність води. Кисень входить у реакції з усіма елементами, крім інертних газів, і утворює клас сполук, званий оксидами. Кисень одержують з атмосферного повітря способом низькотемпературної ректифікації, а також шляхом електролізу води.


Застосовується для газополум'яної обробки металів, у машинобудуванні, будівництві, металургії, хімічній промисловості, сільському господарстві, екології, науці, військовій техніці, енергетиці, при нафтовидобуванні, а також у медицині.

Кисень транспортується у сталевих балонах під тиском 14,5-15,5 МПа при 20 оС усіма видами транспорту, а також у спеціальних транспортних цистернах та автомобільних установках відповідно до вимог до перевезення небезпечних вантажів.

                                                                 Аргон
Аргон - безбарвний, неотруйний газ, без кольору, без запаху і смаку, майже в 1,5 рази важчий за повітря, нетоксичний і невибухонебезпечний. Не чинить небезпечного впливу на навколишнє середовище. Газоподібний аргон важчий за повітря і може накопичуватися в приміщеннях біля підлоги, що слабо провітрюються. При цьому знижується вміст кисню в повітрі, що викликає кисневу недостатність та ядуху. Рідкий аргон – низькокипляча рідина, яка може спричинити обмороження шкіри та ураження слизової оболонки очей.

Газоподібний і рідкий аргон отримують як побічний продукт при поділі повітря на кисень і азот для чого використовують повітророзділювач 

ні апарати дворазової ректифікації, що складаються з нижньої колони високого тиску (попередній поділ), верхньої колони низького тиску та проміжного конденсатора-випарника.


Аргон використовується як захисне середовище при зварюванні, різанні та плавці активних і рідкісних металів і сплавів на їх основі, алюмінію, алюмінієвих та магнієвих сплавів, нержавіючих, хромонікелевих, жароміцних сплавів та легованої сталі різних марок, а також при рафінуванні металів у металургії. наповнення ламп розжарювання та газорозрядних ламп, для отримання надчистих речовин. В атмосфері аргону обробляють плутоній, одержують деякі сполуки хрому, титану, ванадію та інших елементів. Захисні функції виконує аргон і при вирощуванні монокристалів (напівпровідників, сегнетоелектриків), а також у виробництві твердосплавних інструментів. Продуванням аргону через рідку сталь з неї видаляють газові включення.

ТОВ ВКФ «СЕНС ЛТД» постачає газоподібний аргон у сталевих балонах і автопричепах під тиском 14,5-15,5 МПа при 20оС. Рідкий аргон – у спеціальних цистернах із порошковою, вакуумно-порошковою або вакуумно-багатошаровою ізоляцією, призначеною для перевезень рідкого аргону.

                                                                   Азот
Азот-позначається символом N (лат. Nitrogenium). Проста речовина азот - двоатомний газ без кольору, смаку та запаху. Один із найпоширеніших елементів на Землі. Хімічно дуже інертний, проте реагує з комплексними сполуками перехідних металів. Основний компонент повітря (78,09% об'єму), поділом якого отримують промисловий азот (більше ? йде на синтез аміаку). Застосовується як інертне середовище для багатьох технологічних процесів; рідкий азот - холодоагент. Азот - один з основних біогенних елементів, що входять до складу білків та нуклеїнових кислот [4].

                                                               Ацетилен
Ацетилен (за ІЮПАК - етин) - органічна сполука, ненасичений вуглеводень C2H2. Має потрійний зв'язок між атомами вуглецю, що належить до класу алкінів. За нормальних умов – безбарвний газ.
Ацетилен використовують:

- для газового зварювання та різання металів,
- як джерело дуже яскравого, білого світла в автономних світильниках, де він виходить реакцією -карбіду кальцію та води (див. карбідна лампа),
- у виробництві вибухових речовин (див. ацетиленіди),
- для одержання оцтової кислоти, етилового спирту, розчинників, пластичних мас, каучуку, ароматичних вуглеводнів.
- для отримання технічного вуглецю
- в атомно-абсорбційній спектрофотометрії при полум'яній атомізації
- у ракетних двигунах (разом з аміаком)[10]

                                                                  Мікс
Аргон + Вуглекислота СО2 (82% Ar+18% CO2, переважно називають MIX-1)

На сьогоднішній день найпопулярніша та затребувана суміш. Багато зварювальників з усієї України радять користуватися даною зварювальною сумішшю. Основне призначення по зварюванню низьколегованих або вуглецевих сталей, звичайно рідко і обмежено, але застосовують для зварювання сталі з нержавіючої сталі. Вуглекислоту, (Двоокис вуглецю, СО2) додають в аргон при збільшеному вмісті аргону для зниження ефекту розбризкування металу.